bielizna - ~~ Charakterystyka mojego kolegi ~~

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

~~ Charakterystyka mojego kolegi...
Napisano 13-12-2006 20:56
, przez chopsiup
Witam,

Szukałam w odpowiedz.pl satysfakcjonującej mnie pracy na owy temat, jednak wszystkie są bardzo króciutkie.

Miałabym prośbę, czy ktoś byłby w stanie przetłumaczyć mi poniższy tekst?Poznałem Stefana 3 lata temu będąc na wakacjach w Moskwie. Poznaliśmy się bliżej dopiero na koniec wycieczki, ponieważ zgubiliśmy paszporty i nie mogliśmy wyjechać z Rosji. Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło.

Stefan ma 23 lata i pracuje jako mechanik. Jest bardzo wysoki i chudy. Jego twarz jest podłużna, skóra ciemna. Oczy są brązowe, włosy ciemne kręcone, ma przyjacielski uśmiech. Jego Charakterystyczną cechą jest pieprzyk na nosie. Lubi ubierać się w kolorowe koszulki i dżinsy.

Mój kolega jest bardzo przyjacielski i ma wielu znajomych. Jest bardzo cierpliwy i tolerancyjny, więc trudno z nim się pokłócić. Można z nim porozmawiać o wszystkim. Jak każdy, Stefan ma również wady. Jest bardzo uparty i dąży do celu, choć nie zawsze ma racje. Kolejna wada to jego spóźnialstwo, które wszystkich denerwuje.

Stefan ma wiele zainteresowań. Lubi wędkować w rzece oraz pływać łódką. Lubi także czytać dobre książki i obejrzeć fajny film. Naszym wspólnym hobby jest siatkówka.

Stefan mieszka teraz w Warszawie, ma tam rodzinę i pracę. Dzwonimy do siebie często i piszemy e-maile. Zaprosiłem go w te wakacje do Ełku, mam nadzieje, że będziemy dobrze się bawić.


Z góry bardzo dziękuje.

P.S. Głównym atrybutem jest poprawność tekstu w jęz. rosyjskim.

Pozdrawiam
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.39