bielizna - prezenty dla dziewczyn i kobiet

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

prezenty dla dziewczyn i kobiet...
Napisano 28-04-2005 13:32
, przez luqas
Co można kupić dziewczyni na urodziny, imieniny, dzień kobie , na gwiazdkę? A co wy dziewczyny kupujecie swoim chłopakom?
Na jakakolwiek uroczystość zawsze pasuje...
Napisano 22-01-2021 06:47:50
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Na jakakolwiek uroczystość zawsze pasuje...
Napisano 28-04-2005 13:52
, przez Asia W.
Na jakakolwiek uroczystość zawsze pasuje kobiecie dac bukiet kwiatów(oczywiście żywych nigdy kobiecie nie kupuj sztucznych kwiatów). A jeżeli chcerz byc bardziej oryginalny zabierz ją na fajowy spacer lub do kina, musisz ruszyć głową. Ja naprzykład chętnie dostałabym coć jednocześnie śmiesznego i milutkiego np. Skarbonkę pieska z różyczką w pysku, lub może jakąś przytulankę, miłego misia, najlepiej nic praktycznego. Moja kolerzanka powiedziała kiedyś że niepraktyczne prezenty bardziej cieszą. A i nie zapomnij o czekoladkach! Teraz odpowiem ci na drugie Twoje pytanie: ja jeżeli kupuje prezent chłopakowi to przewarznie też jest to maskotka może nawet śmieszny kubek. :D :D :D
Dziewczyny lubią różne rzeczy. najlepiej...
Napisano 28-04-2005 14:44
, przez hataga
Dziewczyny lubią różne rzeczy. najlepiej, aby było to coś jedynego w swoim rodzaju i tylko dla niej. zawsze dziewczyna będzie zadowolona, kiedy otrzyma kwiatka lub bukiet kwiatów (mogą być polne, nazbierane przez chłopaka). czę sto prezentem są maskotki, śmieszne figurki, książki, świeczki, ozdoby, biżuteria, itp. itd.
jeżeli chodzi o chłopaków, to ja swojemu kupuję maskotki, płyty, ale najczęściej bokserki;)
Ja nie lubie niepraktycznych prezentow, ...
Napisano 28-04-2005 15:57
, przez teddy
Ja nie lubie niepraktycznych prezentow, nie lubie dostawac maskotek, kubkow i innych; Ale lubie dostawac ksiazki lub plyty.
Moze zabierz swoja dziewczyne do sklepu i kup jej sexowna bielizne :) przyjemne i pozyteczne :)
oo tak bielizna to dobry pomysł :) nie ...
Napisano 02-05-2005 16:48
oo tak bielizna to dobry pomysł :) nie kupujcie żadnych drogich rzeczy i co za dużo to niezdrowo... jakieś ładne kolczyki (tanie są) lub bransoletka czy coś takiego.. coś co sprawi dziewczyne jeszcze ładniejszą :) takie tam gadżety którymi można siebie ozdobić :) jak ubiera sie na sportowo to np. jakaś fajna opaska itp.
Gdyby to nie była gwiazdka tylko np: ...
Napisano 23-05-2005 19:26
, przez Gwiazda14
Gdyby to nie była gwiazdka tylko np: urodziny czy imieniny, albo też dzień Kobiet, chciałabym spędzić z chłopakiem romantyczny wieczór(WIECZÓR, A NIE NOC;)] tylko we dwoje. Ahh...to by było piękne./..
pytanie:
odpowiedź: