bielizna - ciaża

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

ciaża...
Napisano 14-09-2005 09:48
, przez akuku
mam pytanie czy mozna zajsc w ciaże gdy sie masturbuje przedmiotami na których mogła znalesc sie sperma?i czy plemniki mogą przniknac przez bielizne i ubranie? i czy wycierajac sie ręcznikiem którego uzywał wczesniej chłopak tez moze doprowadzic do ciązy? prosze pomózcie mi, bo moja kumpela ma problem i nie wiem jak jej pomóc, z góry dziękuje
Droga Akuku...
Napisano 22-01-2021 08:19:51
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Droga Akuku...
Napisano 14-09-2005 10:42
, przez Misty
Droga Akuku,

czy mozna zajsc w ciaże gdy sie masturbuje przedmiotami na których mogła znalesc sie sperma?

Teoretycznie jest to mozliwe, ale procent pewności maleje z czasem. Tzn. zalezy od tego czy tymi przedmiotami masturbowało się zaraz po tym, jak znalazła się na nich sperma, czy to było po jakims czasie. Im później tym korzystniej dla dziewczyny które nie chce zajśc w ciążę.

czy plemniki mogą przniknac przez bielizne i ubranie?

Jesli bielizna lub ubranie sa dziurawe to plemniki moga sie przedostać, ale jest to naprawde małoprawdopodobne. Nie ma też powodów do obaw jesli na bieliźnie bedzie mokra plama. To tylko płyn w którym pływają plemniki, ale sa one tak słebe, że maja szanse bliskie zeru żeby mogły dostać się do pochwy i zapłodnic komórke jajową.

czy wycierajac sie ręcznikiem którego uzywał wczesniej chłopak tez moze doprowadzic do ciązy?

I tu raczej nie ma mozliwości. Nie ma warunków na to, żeby przezyły, a nawet jesli miałyby się pojawić na ciele dziewczyny, to zabraknie im płynu który doprowadzi je do komórki jajowej.

Tak więc, najbardziej groźnym przypadkiem jest uzywanie przedmiotów na których mogła znaleźc się sperma... Miejmy jednak nadzieję, że ten procent jest zerowy.
Następnym razem poradź kolezance większa ostroznośc i rozwage.


Pozdrawiam
Misty
Nie mam za bardzo nic do dopowiedzenia, ...
Napisano 14-09-2005 17:40
Nie mam za bardzo nic do dopowiedzenia, bo uważam, że wypowiedź koleżanki jest pełna. Ale ja równiez chciałabym się dopisać pod tą większą rozwagą. Niech na przyszłość się nie masturbuje tymi przedmiotami ;)I stawiam na to ( i mam nadzieję) , że w ciąśzę nie zajdzie.


Pozdrawiam,
olA
pytanie:
odpowiedź: