bielizna - rocznica miłości z dziewczyną

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

rocznica miłości z dziewczyn...
Napisano 20-04-2006 15:16
Jak zorganizować rocznicę miłości z dziewczyną? Czy może jakiś prezent kupić czy może jakaś droga restauracja? Jestem z dziewczyną od roku (właśnie zbliża się rocznia na początku maja), ja mam 28 lat ona 27 i raczej to już poważny związek. Narazie nie chcę zaręczyn itp., no i mam niezbyt duży budżet do wydania max 500zł- bez pracy obecnie :( mieszkamy w miasteczku 130tyś mieszkańców gdzie nie ma tyle możliwości co np. Warszawie. Będe bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam,
Marek
Witaj...
Napisano 22-01-2021 08:27:11
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Witaj...
Napisano 20-04-2006 15:50
, przez Misty
Witaj,

w takich momentach warto uruchomic pamięć i przypomniec sobie o czym marzy Twoja dziewczyna. Wiem z własnego doświadczenia, że kobiety często mówia co by chciały lub o czym marza. Niejednokrotnie chcemy przez to podsunąc partnerowi pomysły na jakieś wazne okazje ;)

Zdarzaja sie jednak i takie które nie mówią. No ale przeciez znasz swoją dziewczynę i powinienes mniej wiecej weidziec co sprawi jej przyjemnośc. Nie musi byc to coś niesamowicie drogiego - bo nie na tym prezenty polegają. Wazne zeby były miłe i... niezapomniane.


Może pomysl o czyms romantycznym. Najpierw niepozorny wypad do kina na fajny film, a potem romantyczna kolacja we dwoje w domu. Zaaranzuj to tak, zeby np jak wejdzie do domu czy pokoju zobaczyła wszedzie pozapalane świece, dywanik z płatków róz... cos o czym marzy każda kobieta - wyróznij ją w ten dzien. Niech poczuje się Królowa. Wierz mi, ze juz same świeczki dają niesamowite wrazenie i nastrój i co wazne w Twoim wypadku - nie kosztuje to majątek.

Jesli uważasz, ze to nadal mało - możesz podarowac jej jakis drobiazg schowany w nieoczekiwanym miejscu w które na pewno zajrzy. Kobiety kochaja bizuterię ;)


Jestem pewna, ze wpadniesz na jakiś niezwykły pomysł. Musisz tlyko przypomniec sobie o czym mówiła Twoja ukochana, o czym marzy :)

Pozdrawiam
Misty
heh...
Napisano 21-04-2006 10:01
dzięki Misty, jakoś coś wymyśle :) niestety kino i teatr odpada bo zamknęli u nas na czas remontu :D hmm moze jakiś naszyjnik kupie itp. hmm a może być bielizna? raczej telefon komórkowy nowy to nie wypada co nie? hmm dzięki w każdym razie
pozdroowka
Heh... bielizna moglaby byc, skoro wasz ...
Napisano 21-04-2006 15:23
Heh... bielizna moglaby byc, skoro wasz zwiazek jest jak wspomniales powazny i jestescie w dosc dojrzalym wieku.

Nowy telefon komorkowy? Czemu nie , sam mowisz ze twoj budzet jest dosc pokaźny :) 500 zlotych to jush cos:)
pytanie:
odpowiedź: